MP3+obchodík    

Ak nechceš kapelu podporiť kúpou CD/LP, na bandcampe si ho môžeš stiahnuť zadarmo (do okienka s cenou napíšeš “0” ☺) alebo za dobrovoľný príspevok:

Apokalypsa duše (LP/CD)

Môžeš si ho stiahnuť tu.
(*)

Arbeit Macht Frei (CD)

Môžeš si ho stiahnuť tu.

3€

Prispôsob sa, alebo zdochni! (CD)

Môžeš si ho stiahnuť tu.

3€

Sme prasatá (CD)

-vypredané-

Len na lekársky predpis (MC)

-vypredané-

Tričko Parazit (v spolupráci s Kundy Crew

 Tričko Parazit

(**)


* – LP aj CD ponúkame za dobrovoľný príspevok – navrhnite si cenu, ktorú ste ochotní zaplatiť a pošlite nám ju spolu s menom, adresou doručenia, počtom kusov na náš mejl: toypistols@post.sk. LP a CD posielame výhradne na dobierku, kde cena dobierky s obálkou je 2,80 € pri jednom kuse CD a 3,40 € pri jednom kuse LP. Ak by ste chceli viac kusov, kontaktujte nás. Cenu dobierky je treba zohľadniť pri Vašom návrhu ceny za celkový nákup. Zároveň Vás chceme poprosiť, aby ste pri Vašom návrhu brali do úvahy ceny podobných nosičov v obchodoch, či distrách. Vyhradzujeme si právo bez udania dôvodu Vám Vašu objednávku neposlať, o čom Vás budeme informovať spätným mejlom (to platí napr. pre špekulantov, ktorí navrhnú cenu 0,10 € a pod.) Ďakujeme za pochopenie.

V Banskej Bystrici si viete CD aj LP vyzdvihnúť v Zásielkovni – budova Eurokontakt, Sládkovičova 9, sídlisko Radvaň. V takomto prípade je poštovné s obálkou len 0,50 €. Detaily Vám pošleme mejlom.

LP a CD zasielame aj do Českej republiky. Detaily Vám pošleme mejlom.

** – Toto tričko ponúkame za dobrovoľný príspevok – navrhnite si cenu, ktorú ste ochotní zaplatiť a pošlite nám ju spolu s menom, adresou doručenia, počtom kusov a ich veľkosťou (S, M, L, XL – viz tabuľka, tričká B&C EXACT 190 gramov – vysoká kvalita) na náš mejl: toypistols@post.sk. Tričko posielame výhradne na dobierku, kde cena dobierky je 2,50 € pri jednom kuse a 3,20 € pri dvoch – troch kusoch tričiek. Ak by ste chceli viac kusov, kontaktujte nás. Cenu dobierky je treba zohľadniť pri Vašom návrhu ceny za celkový nákup. Zároveň Vás chceme poprosiť, aby ste pri Vašom návrhu brali do úvahy ceny podobných tričiek v obchodoch. Vyhradzujeme si právo bez udania dôvodu Vám Vašu objednávku neposlať, o čom Vás budeme informovať spätným mejlom (to platí napr. pre špekulantov, ktorí navrhnú cenu 0,10 € a pod.) Ďakujeme za pochopenie.

Velkosti triciek

Dobierky do Českej rep. po novom zasielame – inštrukcie na objednávky do ČR zašleme na požiadanie mailom.

Uvedené tituly si môžete objednať na e-mailovej adrese:

toypistols@post.sk

Informácie ohľadne koncertov atď.:

E-mail.: toypistols@post.sk