Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 10. júna 2005 at 5:59
Pre Kyru: Neviem o ten fest sa ešte pokusim zistiť... Ten zin posuniem aj do Bj...ešte uvidím koľko vytlačkov sa úrobí...diky, že so mnou suhlasiš, ale veľa ľudí so mnou nesúhlasí a som pre nich kokot, a povydaní zinu to už bude na strašne veľa ľudí, aspoň myslím, uvidím na reakcie...to vieš keď máš trochu viac vlastný názor si aj pre punkáčov kokot, ale šak solboda prejavu, a vyznania...,ale jebať na to teraz, k tomu sa ešte vyjadrím v zine... Čo sa tyka demača Bubo ho nechcel davať do obehu, lebo je chujovo nahratý no popýtam sa ho... PS:Na ďalši týždeň sa pokusim poslať fotky...
Pre Kyru: Neviem o ten fest sa ešte pokusim zistiť... Ten zin posuniem aj do Bj...ešte uvidím koľko vytlačkov sa úrobí...diky, že so mnou suhlasiš, ale veľa ľudí so mnou nesúhlasí a som pre nich kokot, a povydaní zinu to už bude na strašne veľa ľudí, aspoň myslím, uvidím na reakcie...to vieš keď máš trochu viac vlastný názor si aj pre punkáčov kokot, ale šak solboda prejavu, a vyznania...,ale jebať na to teraz, k tomu sa ešte vyjadrím v zine... Čo sa tyka demača Bubo ho nechcel davať do obehu, lebo je chujovo nahratý no popýtam sa ho... PS:Na ďalši týždeň sa pokusim poslať fotky...... Collapse
Please wait...