Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.Martensa: Tak jak. V sobotu je koncert, tak ideš na neho, alebo nie? Ja určite nie...daj vedieť, lebo ma to zaujíma, nevieš koľko ľudí ide? ja som sa ešte o tom nerozprával s nikým, takže neviem, zatiaľ sa maj...
Pre Dr.Martensa: Tak jak. V sobotu je koncert, tak ideš na neho, alebo nie? Ja určite nie...daj vedieť, lebo ma to zaujíma, nevieš koľko ľudí ide? ja som sa ešte o tom nerozprával s nikým, takže neviem, zatiaľ sa maj...... Collapse
