Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Marianka :-))) nazdarek taze dnes tj. 14.6 uz som bola na maile a som tam upratala trochu nech tam mam miesto pre novu postu- dufam ze 2,7 MB bude stacit lebo ma poranda...uz som vymazala snad vsetko co sa dalo :-))) ...no dnes mi prisiel len mail v ktorom mi oznamujes ze mi posles dalsie 4 s fotkami-a tie mi nedosli....ta tak..to ty si ich asi este nestihol poslat ze???dufam ze je to v tom a ne v tom ze mam zas nedostatok miesta ....ako vidim s tym koncertom asi muka co??? mali sme byt opet vsecja spolu a tak biedne to dopadlo ze uz ani mne sa tam 2krat necHCe ale ako sa poznam poidem tam a zrobim si feeejst naladu s Beer and Vine :-)))..juuuj sak ozdaj sa este nekde stretneme...to v sK uz vazne s koncertmi kaput???v lete by sme prisli keby daco bolo...dufam ze aspon do SP na jurmak ma pustia bo i Cvirika by som uz rada videla a vraj to je cista supa hehe....My s Chlasťom sa tento mesiac este xystame navstivit presovsku "punx psychiatriu" taze taky maly vyletik si zrobime...dufam ze aspon tam bude haluz ked uz tu je sicko v keli...skoda toho koncertu...mimochodom kto su Norton a preco Adrik hovori ze je to tam v KE slabota???co tam vlastne bude hrat???keby si mu mohol povedat aby mi dal dajak vediet-ja mu tam stale vypisujem kapely do rubriky "scena" hehe...skusim popytat suseda ze ked bude mat cas aby mi tie fotky co som ja,janči a Chlasťo napalil dobre???a potom to dajak poriesim...zdruff buba a all crew cmuuuuu K.
pre Marianka :-))) nazdarek taze dnes tj. 14.6 uz som bola na maile a som tam upratala trochu nech tam mam miesto pre novu postu- dufam ze 2,7 MB bude stacit lebo ma poranda...uz som vymazala snad vsetko co sa dalo :-))) ...no dnes mi prisiel len mail v ktorom mi oznamujes ze mi posles dalsie 4 s fotkami-a tie mi nedosli....ta tak..to ty si ich asi este nestihol poslat ze???dufam ze je to v tom a ne v tom ze mam zas nedostatok miesta ....ako vidim s tym koncertom asi muka co??? mali sme byt opet vsecja spolu a tak biedne to dopadlo ze uz ani mne sa tam 2krat necHCe ale ako sa poznam poidem tam a zrobim si feeejst naladu s Beer and Vine :-)))..juuuj sak ozdaj sa este nekde stretneme...to v sK uz vazne s koncertmi kaput???v lete by sme prisli keby daco bolo...dufam ze aspon do SP na jurmak ma pustia bo i Cvirika by som uz rada videla a vraj to je cista supa hehe....My s Chlasťom sa tento mesiac este xystame navstivit presovsku "punx psychiatriu" taze taky maly vyletik si zrobime...dufam ze aspon tam bude haluz ked uz tu je sicko v keli...skoda toho koncertu...mimochodom kto su Norton a preco Adrik hovori ze je to tam v KE slabota???co tam vlastne bude hrat???keby si mu mohol povedat aby mi dal dajak vediet-ja mu tam stale vypisujem kapely do rubriky "scena" hehe...skusim popytat suseda ze ked bude mat cas aby mi tie fotky co som ja,janči a Chlasťo napalil dobre???a potom to dajak poriesim...zdruff buba a all crew cmuuuuu K.... Collapse
