Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Satelita :-))) noooo caaaawes ta co,uz chytas MTV??? hehe srandujem...vazne to by bola supa ale to si musime pockat azda az na buduci rok ked tu opet dorazi dajaky kokotsky cirkus...nechapem to ludia platia a bavia sa na tom ako dajake vykradnute mozgy tam tyraju bezmocne zvieratka...kokoti...na druhy rok sa spojime s SP,SK,PO...a poideme spolu im tam vykricat aky su to hajzli ...neboi na koncik pridem tak sa maj!!!seee ya v sobotu cmuuu K.
pre Satelita :-))) noooo caaaawes ta co,uz chytas MTV??? hehe srandujem...vazne to by bola supa ale to si musime pockat azda az na buduci rok ked tu opet dorazi dajaky kokotsky cirkus...nechapem to ludia platia a bavia sa na tom ako dajake vykradnute mozgy tam tyraju bezmocne zvieratka...kokoti...na druhy rok sa spojime s SP,SK,PO...a poideme spolu im tam vykricat aky su to hajzli ...neboi na koncik pridem tak sa maj!!!seee ya v sobotu cmuuu K.... Collapse
