Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 15. júna 2005 at 6:20
Pre Kyru: Už teraz viem, že ti tie fotky neprišli...2,5 MG je malo, myslím, že ti prišli iba tri fotky. Urobime to trochu ináč, napišem ti ako, ak budem stihať, v pohode teraz...ja som dostal napad, a vysvetlim, ti ho zajtra, alebo v piatok, ak budem stihať....
Pre Kyru: Už teraz viem, že ti tie fotky neprišli...2,5 MG je malo, myslím, že ti prišli iba tri fotky. Urobime to trochu ináč, napišem ti ako, ak budem stihať, v pohode teraz...ja som dostal napad, a vysvetlim, ti ho zajtra, alebo v piatok, ak budem stihať....... Collapse
Please wait...