Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Už teraz viem, že ti tie fotky neprišli...2,5 MG je malo, myslím, že ti prišli iba tri fotky. Urobime to trochu ináč, napišem ti ako, ak budem stihať, v pohode teraz...ja som dostal napad, a vysvetlim, ti ho zajtra, alebo v piatok, ak budem stihať....
Pre Kyru: Už teraz viem, že ti tie fotky neprišli...2,5 MG je malo, myslím, že ti prišli iba tri fotky. Urobime to trochu ináč, napišem ti ako, ak budem stihať, v pohode teraz...ja som dostal napad, a vysvetlim, ti ho zajtra, alebo v piatok, ak budem stihať....... Collapse
