Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Mariana!!!AhOi!Marian!Teraz momentalne nemam az tak casto pristup k netu,lebo sa ucitelom nexce s nami sediet do piatej v ucebni.Vraj to oni nemaju platene.Inac jak sa mame?Zatim!
!!!Pre Mariana!!!AhOi!Marian!Teraz momentalne nemam az tak casto pristup k netu,lebo sa ucitelom nexce s nami sediet do piatej v ucebni.Vraj to oni nemaju platene.Inac jak sa mame?Zatim!... Collapse
