Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
My slel som to tak ze som z okresu BJ. Presne som z Lenartova.Ked mozes tak dnes dnes na stanici vonku na vystupe.Nejake CD mam ale neviem co uz mas. Momentalne mam pri sebe Konflikt caw Ciciak
My slel som to tak ze som z okresu BJ. Presne som z Lenartova.Ked mozes tak dnes dnes na stanici vonku na vystupe.Nejake CD mam ale neviem co uz mas. Momentalne mam pri sebe Konflikt caw Ciciak... Collapse
