Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Jony wrote on 17. júna 2005 at 6:12
My slel som to tak ze som z okresu BJ. Presne som z Lenartova.Ked mozes tak dnes dnes na stanici vonku na vystupe.Nejake CD mam ale neviem co uz mas. Momentalne mam pri sebe Konflikt caw Ciciak
My slel som to tak ze som z okresu BJ. Presne som z Lenartova.Ked mozes tak dnes dnes na stanici vonku na vystupe.Nejake CD mam ale neviem co uz mas. Momentalne mam pri sebe Konflikt caw Ciciak... Collapse
Please wait...