Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 17. júna 2005 at 15:24
pre Cvirika :-))) ahOOOi ftacatko ta co zajtra poidete na koncert???? jak to vypatra???pridte bude sranda!!zapogujeme si aj vypijeme do sytosti!!! tymto zdravim cely SP dufam ze v auguste na jarmoku -ze tam budem hehehe cmuuuu K.
pre Cvirika :-))) ahOOOi ftacatko ta co zajtra poidete na koncert???? jak to vypatra???pridte bude sranda!!zapogujeme si aj vypijeme do sytosti!!! tymto zdravim cely SP dufam ze v auguste na jarmoku -ze tam budem hehehe cmuuuu K.... Collapse
Please wait...