Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
PRE Kyru. Ahoj kyra nesi ty nahodou ta čo bola v nedelu pri namesti s dajakou kamoškou A čo si mi povedala "NO NAZDAR" ? ked hej tak sory že som sa neozval lebo som vobec netušil že si to ti zapinalo mi to až neskôr.Lebo si pametam vtedy že si my pisala das pred mesiacom že budeš mať červene vlasy.Ked si to ty tak potom super.druhykrat sa už ozvem.Zatim Cawwo
PRE Kyru. Ahoj kyra nesi ty nahodou ta čo bola v nedelu pri namesti s dajakou kamoškou A čo si mi povedala "NO NAZDAR" ? ked hej tak sory že som sa neozval lebo som vobec netušil že si to ti zapinalo mi to až neskôr.Lebo si pametam vtedy že si my pisala das pred mesiacom že budeš mať červene vlasy.Ked si to ty tak potom super.druhykrat sa už ozvem.Zatim Cawwo... Collapse
