Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Maroš wrote on 22. júna 2005 at 12:30
Pre Mariana : Neviem co ti mam napisat. O koncerte sme uz kecali ,tak povedz co nove by si chcel vediet. Pre všetkých: Nechce niekto náhodou kúpiť gitarový efekt BOSS DS2Turbo Distortion v zachovalom stave, akurát nefunguje 2.turbo mód.Cena by bola približne 1400sk, ale možeme sa ešte dohodnúť. Moj e-mail : maros.j@post.sk
Pre Mariana : Neviem co ti mam napisat. O koncerte sme uz kecali ,tak povedz co nove by si chcel vediet. Pre všetkých: Nechce niekto náhodou kúpiť gitarový efekt BOSS DS2Turbo Distortion v zachovalom stave, akurát nefunguje 2.turbo mód.Cena by bola približne 1400sk, ale možeme sa ešte dohodnúť. Moj e-mail : maros.j@post.sk... Collapse
Please wait...