Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre kyru. ahoj sory že zase otravujem ale na hovno je take pisanie nechceš sa stretnuť tam kde vtedy?V piatok o 20:00 čo ti na to?????????????????? ahoj
Pre kyru. ahoj sory že zase otravujem ale na hovno je take pisanie nechceš sa stretnuť tam kde vtedy?V piatok o 20:00 čo ti na to?????????????????? ahoj... Collapse
