Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Tomáš wrote on 22. júna 2005 at 18:59
Pre kyru. ahoj sory že zase otravujem ale na hovno je take pisanie nechceš sa stretnuť tam kde vtedy?V piatok o 20:00 čo ti na to?????????????????? ahoj
Pre kyru. ahoj sory že zase otravujem ale na hovno je take pisanie nechceš sa stretnuť tam kde vtedy?V piatok o 20:00 čo ti na to?????????????????? ahoj... Collapse
Please wait...