Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Tomasa:-)) cuuuus myslela som to vo vyzname - kasli na to...sorac ale tento piatok uz po skole o pol 2 odchadzame s Chlastom a zopar dalsimi ludmi do PO za kamosmi taze nebudem doma ale f poho dakedy sa stretneme ved ja sa nehnevam...dufam ze to neni pravda ze z koncertmi je kaput bo ked hej tak bardejov bude uz totalne mucne mesto .....vivat revolution papa cmuuuu K.
pre Tomasa:-)) cuuuus myslela som to vo vyzname - kasli na to...sorac ale tento piatok uz po skole o pol 2 odchadzame s Chlastom a zopar dalsimi ludmi do PO za kamosmi taze nebudem doma ale f poho dakedy sa stretneme ved ja sa nehnevam...dufam ze to neni pravda ze z koncertmi je kaput bo ked hej tak bardejov bude uz totalne mucne mesto .....vivat revolution papa cmuuuu K.... Collapse
