Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Tomáša: Ha ha...sme sa zasmijali...., .....vidím, že ste sa s Kyrou stretli, a predsa ste sa nestretli..., nepoznáte sa všetci v Bardejove? Je vás tam veľa, lebo nás v Svidníku málo...?
Pre Tomáša: Ha ha...sme sa zasmijali...., .....vidím, že ste sa s Kyrou stretli, a predsa ste sa nestretli..., nepoznáte sa všetci v Bardejove? Je vás tam veľa, lebo nás v Svidníku málo...?... Collapse
