Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre majkl: ano, nemam to overene, preto som to sem pisal - chcel som vediet ako to vlastne je. no a tiez nemam nic proti kupovaniu cd, aj v tomto pripade som si cd kupil. len som sa spytal, nic viac za tym nehladaj. nejdem chytat za slovicka ani nic take, skor si zistim, kedy budu niekde hrat.
pre majkl: ano, nemam to overene, preto som to sem pisal - chcel som vediet ako to vlastne je. no a tiez nemam nic proti kupovaniu cd, aj v tomto pripade som si cd kupil. len som sa spytal, nic viac za tym nehladaj. nejdem chytat za slovicka ani nic take, skor si zistim, kedy budu niekde hrat.... Collapse
