Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
ellvis wrote on 24. júna 2005 at 20:07
pre majkl: ano, nemam to overene, preto som to sem pisal - chcel som vediet ako to vlastne je. no a tiez nemam nic proti kupovaniu cd, aj v tomto pripade som si cd kupil. len som sa spytal, nic viac za tym nehladaj. nejdem chytat za slovicka ani nic take, skor si zistim, kedy budu niekde hrat.
pre majkl: ano, nemam to overene, preto som to sem pisal - chcel som vediet ako to vlastne je. no a tiez nemam nic proti kupovaniu cd, aj v tomto pripade som si cd kupil. len som sa spytal, nic viac za tym nehladaj. nejdem chytat za slovicka ani nic take, skor si zistim, kedy budu niekde hrat.... Collapse
Please wait...