Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Myslim, ze celkovo bolo fajn, skoda toho nepekneho pocasia v piatok... Ale inak pohodicka, celkom dobry vikend aj z mojho pohladu...
Pre Kyru: Myslim, ze celkovo bolo fajn, skoda toho nepekneho pocasia v piatok... Ale inak pohodicka, celkom dobry vikend aj z mojho pohladu...... Collapse
