Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
JARO wrote on 7. júla 2005 at 14:39
Pre Kyru: Myslim, ze celkovo bolo fajn, skoda toho nepekneho pocasia v piatok... Ale inak pohodicka, celkom dobry vikend aj z mojho pohladu...
Pre Kyru: Myslim, ze celkovo bolo fajn, skoda toho nepekneho pocasia v piatok... Ale inak pohodicka, celkom dobry vikend aj z mojho pohladu...... Collapse
Please wait...