Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
zdravim vsetkych.dnes som v londyne zazil dake vybuchy v metre tak sa tesim, ze sa idem hne tera dotrtkat pozdravujem kosta, krtka a ostatnych mirko ex Stavex Chlast
zdravim vsetkych.dnes som v londyne zazil dake vybuchy v metre tak sa tesim, ze sa idem hne tera dotrtkat pozdravujem kosta, krtka a ostatnych mirko ex Stavex Chlast... Collapse
