Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
mirko hrala wrote on 7. júla 2005 at 19:18
zdravim vsetkych.dnes som v londyne zazil dake vybuchy v metre tak sa tesim, ze sa idem hne tera dotrtkat pozdravujem kosta, krtka a ostatnych mirko ex Stavex Chlast
zdravim vsetkych.dnes som v londyne zazil dake vybuchy v metre tak sa tesim, ze sa idem hne tera dotrtkat pozdravujem kosta, krtka a ostatnych mirko ex Stavex Chlast... Collapse
Please wait...