Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: A ty ako hodnotíš festival??? Že vraj...počul som..., že tam bolo veľa ľudí na fete. Čo si o tom myslíš...?
Pre Kyru: A ty ako hodnotíš festival??? Že vraj...počul som..., že tam bolo veľa ľudí na fete. Čo si o tom myslíš...?... Collapse
