Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Kyra wrote on 14. júla 2005 at 10:36
pre Oi!aka :-)))) cuuus moi maly bracho :-)) vcera som sa vytrepala vonku o pol 10 vecer a domoff som isla spolu s tvoim bratom ...celu cestu sme debatili aj o tebe-domov som dosla o 2 hej hehe nemohli sme prestat kecat...fakt fasa debata z ktorej som usudila ze tvoj brat ta ma fakt strasne rad a dokonca ta istym sposobom obdivuje....co mi o tebe hovoril to ti poviem dakedy osobne....sak sme z jednej partie ze????hehe zatim sa maj pekne a nezlost Janka ...cmuuuk Kyra
pre Oi!aka :-)))) cuuus moi maly bracho :-)) vcera som sa vytrepala vonku o pol 10 vecer a domoff som isla spolu s tvoim bratom ...celu cestu sme debatili aj o tebe-domov som dosla o 2 hej hehe nemohli sme prestat kecat...fakt fasa debata z ktorej som usudila ze tvoj brat ta ma fakt strasne rad a dokonca ta istym sposobom obdivuje....co mi o tebe hovoril to ti poviem dakedy osobne....sak sme z jednej partie ze????hehe zatim sa maj pekne a nezlost Janka ...cmuuuk Kyra... Collapse
Please wait...