Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Počuj, zase ťa pootravujem. Napadla mi taká jedna vec: Spomínala si, že tvoj „muž“ Janči, robí, alebo robil v Anglicku. Neviem, do akej miery ho zaujíma punk, alebo do akej miery si tieto veci všíma, alebo neviem, na akú „odrodu“ punku je zameraný, ale ak by mal čas, záujem, a chcelo by sa mu, tak nemohol by mi napísať do druhej časti zinu nejaký report s Anglicka? Jednoducho čokoľvek, napr.: Ak bol na nejakom koncerte, ako to tam vyzerá, alebo nejaké mladé kapely, alebo o aký druh je tam väčší záujem, či o Oi!, crust, punk, HC, a tak, alebo nejaké problémy s nazi, možno problémy s drogami? Ja neviem, jednoducho fakt čokoľvek, viem, že tam asi chodil pracovať, ale možno si niečo všimol. Takže ak bude mať, čas, a bude chcieť, tak mi daj vedieť, alebo nech sa mi ozve? Skús sa ho popýtať, O.K.? A či to vyjde, alebo nie, tak díky. A čo sa tyka ROCKFESTU a roboty neviem nič.
Pre Kyru: Počuj, zase ťa pootravujem. Napadla mi taká jedna vec: Spomínala si, že tvoj „muž“ Janči, robí, alebo robil v Anglicku. Neviem, do akej miery ho zaujíma punk, alebo do akej miery si tieto veci všíma, alebo neviem, na akú „odrodu“ punku je zameraný, ale ak by mal čas, záujem, a chcelo by sa mu, tak nemohol by mi napísať do druhej časti zinu nejaký report s Anglicka? Jednoducho čokoľvek, napr.: Ak bol na nejakom koncerte, ako to tam vyzerá, alebo nejaké mladé kapely, alebo o aký druh je tam väčší záujem, či o Oi!, crust, punk, HC, a tak, alebo nejaké problémy s nazi, možno problémy s drogami? Ja neviem, jednoducho fakt čokoľvek, viem, že tam asi chodil pracovať, ale možno si niečo všimol. Takže ak bude mať, čas, a bude chcieť, tak mi daj vedieť, alebo nech sa mi ozve? Skús sa ho popýtať, O.K.? A či to vyjde, alebo nie, tak díky. A čo sa tyka ROCKFESTU a roboty neviem nič.... Collapse
