Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.Martensa: Neviem, či tam idem, dúfam, že hej, dnes by trebalo prehovoriť so Švakym a s Ľubou. A ta druhá ponuka, to nemám šajn. A to, že žiješ. Za mesiac sa neukážeš, neviem, čo som si myslel no nič dobre som ti neveštil potom Bardejove. Chápeš??? Ci Boha teraz mi hra pesnička od BLITZ je to najlepšia pesnička, akú som v živote počul, ale Zdenov výrok bol lepší (Maroš neser sa). Inak, kedy mi pujčíš PUNK ROCK 4? Sľúbil si, ale ako by sme to mohli urobiť keď sme sa tak dlho nevideli, a neviem kedy sa stretneme...možno dnes... . Inač keď ťa dnes stretnem tak ti dám jazyk do pusy, ako som ti sľúbil, ale môj to nebude, ani Kristínin, poviem Kati, žeby zobrala psa. No trochu som sa rozpísal, no samé pičoviny, ale ... . Ako prázdninuješ? Vidíme sa raz za čas, tak sa pochváľ s nejakým, či už alko, alebo nejakým iným zážitkom....?
Pre Dr.Martensa: Neviem, či tam idem, dúfam, že hej, dnes by trebalo prehovoriť so Švakym a s Ľubou. A ta druhá ponuka, to nemám šajn. A to, že žiješ. Za mesiac sa neukážeš, neviem, čo som si myslel no nič dobre som ti neveštil potom Bardejove. Chápeš??? Ci Boha teraz mi hra pesnička od BLITZ je to najlepšia pesnička, akú som v živote počul, ale Zdenov výrok bol lepší (Maroš neser sa). Inak, kedy mi pujčíš PUNK ROCK 4? Sľúbil si, ale ako by sme to mohli urobiť keď sme sa tak dlho nevideli, a neviem kedy sa stretneme...možno dnes... . Inač keď ťa dnes stretnem tak ti dám jazyk do pusy, ako som ti sľúbil, ale môj to nebude, ani Kristínin, poviem Kati, žeby zobrala psa. No trochu som sa rozpísal, no samé pičoviny, ale ... . Ako prázdninuješ? Vidíme sa raz za čas, tak sa pochváľ s nejakým, či už alko, alebo nejakým iným zážitkom....?... Collapse
