Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Tomasa: Ahoj, v pohode, objednaj si, ked budes mat prachy, ked nie, svet sa nezruti... Z dobierky nemame ziadne peniaze, su to iba naklady, ktore si inkasuje posta za dorucenie zasielky... Ked si objednas tie veci, nic ti nebudem pripocitavat navyse - keby som chcel, mohol som si to pripocitat uz predtym... Je to OK tak, ako to je... Maj sa!
Pre Tomasa: Ahoj, v pohode, objednaj si, ked budes mat prachy, ked nie, svet sa nezruti... Z dobierky nemame ziadne peniaze, su to iba naklady, ktore si inkasuje posta za dorucenie zasielky... Ked si objednas tie veci, nic ti nebudem pripocitavat navyse - keby som chcel, mohol som si to pripocitat uz predtym... Je to OK tak, ako to je... Maj sa!... Collapse
