Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
To Kyra Kyra na kalvarke bolo v pohode,pitia bolo dost,ale bola velka nuda.Dnes sa ide opekat,ak ides tak sa mame stretnut o stvrtej pri GROBLI .Bude sranda.AHOI!
To Kyra Kyra na kalvarke bolo v pohode,pitia bolo dost,ale bola velka nuda.Dnes sa ide opekat,ak ides tak sa mame stretnut o stvrtej pri GROBLI .Bude sranda.AHOI!... Collapse
