Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
oi-man wrote on 19. júla 2005 at 9:45
To Kyra Kyra na kalvarke bolo v pohode,pitia bolo dost,ale bola velka nuda.Dnes sa ide opekat,ak ides tak sa mame stretnut o stvrtej pri GROBLI .Bude sranda.AHOI!
To Kyra Kyra na kalvarke bolo v pohode,pitia bolo dost,ale bola velka nuda.Dnes sa ide opekat,ak ides tak sa mame stretnut o stvrtej pri GROBLI .Bude sranda.AHOI!... Collapse
Please wait...