Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Dr.Martens wrote on 19. júla 2005 at 14:50
!!!Pre Sha(Kyrushu)!!!Caf!Jak sa mame?My sme isli prec hlavne kvoli tomu,lebo sme mali vsetko mokre a nemali sme nic sucheho.Ale aj ten prvy den usiel keby neprsalo.Ta stanovacka sa xysta,ale nevieme este presny datum.Nebude nejaky koncert v najblizsom case v BJ?Zatim!
!!!Pre Sha(Kyrushu)!!!Caf!Jak sa mame?My sme isli prec hlavne kvoli tomu,lebo sme mali vsetko mokre a nemali sme nic sucheho.Ale aj ten prvy den usiel keby neprsalo.Ta stanovacka sa xysta,ale nevieme este presny datum.Nebude nejaky koncert v najblizsom case v BJ?Zatim!... Collapse
Please wait...