Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Sha(Kyrushu)!!!Caf!Jak sa mame?My sme isli prec hlavne kvoli tomu,lebo sme mali vsetko mokre a nemali sme nic sucheho.Ale aj ten prvy den usiel keby neprsalo.Ta stanovacka sa xysta,ale nevieme este presny datum.Nebude nejaky koncert v najblizsom case v BJ?Zatim!
!!!Pre Sha(Kyrushu)!!!Caf!Jak sa mame?My sme isli prec hlavne kvoli tomu,lebo sme mali vsetko mokre a nemali sme nic sucheho.Ale aj ten prvy den usiel keby neprsalo.Ta stanovacka sa xysta,ale nevieme este presny datum.Nebude nejaky koncert v najblizsom case v BJ?Zatim!... Collapse
