Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Dr. Martensa :-))) no nazdarek Miki(premiér)...uha taze v Bj na fizlarni???skoda ze sme sa nestretli...mimoxodom ked sme pri tych pokutach 5000sk plus odobratie pridavkov-takto dopadli moji fotrovci ked som bola v maji na fizlarni ja hehe co uz niekto predsa musi byt aj ciernou ovcou rodiny :-))))...a na kedy priblizne sa to planuje??,dakedy v auguste???lebo teraz je furt pocasie na piiiiicu...hej miki mimochodom jak s Rockfestom???bude?a kedy???bo by sme prisli(opit sa s vami hehe)...Oi.K. zdrufff calu SK crew - hlavne tych bastardov co boli na UGfeste papapa cmuuu K.(yrus)
pre Dr. Martensa :-))) no nazdarek Miki(premiér)...uha taze v Bj na fizlarni???skoda ze sme sa nestretli...mimoxodom ked sme pri tych pokutach 5000sk plus odobratie pridavkov-takto dopadli moji fotrovci ked som bola v maji na fizlarni ja hehe co uz niekto predsa musi byt aj ciernou ovcou rodiny :-))))...a na kedy priblizne sa to planuje??,dakedy v auguste???lebo teraz je furt pocasie na piiiiicu...hej miki mimochodom jak s Rockfestom???bude?a kedy???bo by sme prisli(opit sa s vami hehe)...Oi.K. zdrufff calu SK crew - hlavne tych bastardov co boli na UGfeste papapa cmuuu K.(yrus)... Collapse
