Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.Martensa: Eh, ta si zacvakal. Maš ale šťastie...byt tebou zabijem sa. Prave ťa nahovaram na vraždu, tak to urob. Zabi sa!!! Nie nie, nezabijaj sa...a priď v piatok do Stropkova, budem tam..., takže ak sa budeš vo Svidníku nudiť, tak zajdi do SP. Potom ťa zabijem ja...možem???
Pre Dr.Martensa: Eh, ta si zacvakal. Maš ale šťastie...byt tebou zabijem sa. Prave ťa nahovaram na vraždu, tak to urob. Zabi sa!!! Nie nie, nezabijaj sa...a priď v piatok do Stropkova, budem tam..., takže ak sa budeš vo Svidníku nudiť, tak zajdi do SP. Potom ťa zabijem ja...možem???... Collapse
