Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 20. júla 2005 at 7:09
Pre Dr.Martensa: Eh, ta si zacvakal. Maš ale šťastie...byt tebou zabijem sa. Prave ťa nahovaram na vraždu, tak to urob. Zabi sa!!! Nie nie, nezabijaj sa...a priď v piatok do Stropkova, budem tam..., takže ak sa budeš vo Svidníku nudiť, tak zajdi do SP. Potom ťa zabijem ja...možem???
Pre Dr.Martensa: Eh, ta si zacvakal. Maš ale šťastie...byt tebou zabijem sa. Prave ťa nahovaram na vraždu, tak to urob. Zabi sa!!! Nie nie, nezabijaj sa...a priď v piatok do Stropkova, budem tam..., takže ak sa budeš vo Svidníku nudiť, tak zajdi do SP. Potom ťa zabijem ja...možem???... Collapse
Please wait...