Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre kyru :-)) To som nebol ja.Ja som v BJ ani 20.7.05 nebol.Taketo debiliti prosimta ignoruj neviem co s toho toti chuji maju.Zatim sa maj ahoj
Pre kyru :-)) To som nebol ja.Ja som v BJ ani 20.7.05 nebol.Taketo debiliti prosimta ignoruj neviem co s toho toti chuji maju.Zatim sa maj ahoj... Collapse
