Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Tomáš wrote on 21. júla 2005 at 15:58
Pre kyru :-)) To som nebol ja.Ja som v BJ ani 20.7.05 nebol.Taketo debiliti prosimta ignoruj neviem co s toho toti chuji maju.Zatim sa maj ahoj
Pre kyru :-)) To som nebol ja.Ja som v BJ ani 20.7.05 nebol.Taketo debiliti prosimta ignoruj neviem co s toho toti chuji maju.Zatim sa maj ahoj... Collapse
Please wait...