Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Miša: Nazdar. Vstup ešte neviem, nie je napísaný nikde...ale pochybujem, že bude viac ako 60SK. Ak bude vedieť dám ti vedieť.
Pre Miša: Nazdar. Vstup ešte neviem, nie je napísaný nikde...ale pochybujem, že bude viac ako 60SK. Ak bude vedieť dám ti vedieť.... Collapse
