Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Krtko ma ten prehlad o cislach. A to z dovodu, ze s tymi cislami robim v tej firme a mam k nim pristup.To ze kotkosky Universal dal tak vysoku cenu na underground je ich problem. Mna sameho sere, ze tieto zasrate obchody a distribucia si na to nahadzuju neskutocne percenta. Rad sa s Tebou osobne stretnem ked budes v BA a ukazem Ti kde je naozaj pravda. A mozeme sa pobavit aj o systeme. Len v skratke, ze tento mily stat Ta zdiera kde moze, vyzaduje dodrziavanie zakonov a sam ho porusuje.
Krtko ma ten prehlad o cislach. A to z dovodu, ze s tymi cislami robim v tej firme a mam k nim pristup.To ze kotkosky Universal dal tak vysoku cenu na underground je ich problem. Mna sameho sere, ze tieto zasrate obchody a distribucia si na to nahadzuju neskutocne percenta. Rad sa s Tebou osobne stretnem ked budes v BA a ukazem Ti kde je naozaj pravda. A mozeme sa pobavit aj o systeme. Len v skratke, ze tento mily stat Ta zdiera kde moze, vyzaduje dodrziavanie zakonov a sam ho porusuje.... Collapse
