Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 5. augusta 2005 at 13:53
Pre Antifu: Ahoj, pre mna je kazda debata s clovekom, ktory robi nieco v "soubiznise" zaujimava, takze rad sa s Tebou stretnem, ked budem v Blave. Ak som spravne pochopil, tak ty robis v Musice? Ak je to tak, tak potom Ti musim povedat, ze mate dost slabych subdodavatelov, pretoze ja 1 lisovany disk dokazem vyriesit lacnejsie a to poznam ludi, ktori dokazu podliezt aj mna... - to ako bez urazky... Kazdopadne, na vyberovke Punk rock made in... nevidim nic nove. Kapely sa opakuju a podla mna to cele stoji uplne za hovno. Ludia, ktori tuto hudbu pocuvaju vacsinu skladieb maju doma a ti ostatni si viac - menej kupili uz predosle vydania, takze na to v principe jebu. Mna to samozrejme tesi, pretoze poznam ciastocne pristup Musici, ako aj Universalu k punku z 90 - tych rokov. Myslim, ze k dnesku sa az tak velmi nezmenil... Pre nas ako kapelu tieto vydavatelstva neexistuju a ich produkcia je bezvyznamna. Dovody sa daju najst na tejto stranke. Ak chces, tak mi posli tvoj mobil na toypistols@post.sk, aby som sa Ti mohol ozvat, ked budem v BA.Zatial sa maj pekne.
Pre Antifu: Ahoj, pre mna je kazda debata s clovekom, ktory robi nieco v "soubiznise" zaujimava, takze rad sa s Tebou stretnem, ked budem v Blave. Ak som spravne pochopil, tak ty robis v Musice? Ak je to tak, tak potom Ti musim povedat, ze mate dost slabych subdodavatelov, pretoze ja 1 lisovany disk dokazem vyriesit lacnejsie a to poznam ludi, ktori dokazu podliezt aj mna... - to ako bez urazky... Kazdopadne, na vyberovke Punk rock made in... nevidim nic nove. Kapely sa opakuju a podla mna to cele stoji uplne za hovno. Ludia, ktori tuto hudbu pocuvaju vacsinu skladieb maju doma a ti ostatni si viac - menej kupili uz predosle vydania, takze na to v principe jebu. Mna to samozrejme tesi, pretoze poznam ciastocne pristup Musici, ako aj Universalu k punku z 90 - tych rokov. Myslim, ze k dnesku sa az tak velmi nezmenil... Pre nas ako kapelu tieto vydavatelstva neexistuju a ich produkcia je bezvyznamna. Dovody sa daju najst na tejto stranke. Ak chces, tak mi posli tvoj mobil na toypistols@post.sk, aby som sa Ti mohol ozvat, ked budem v BA.Zatial sa maj pekne.... Collapse
Please wait...