Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:39
Dívaš sa na hviezdy a snívaš, že sa aj ty raz dostaneš do neba Pritom kľačíš na zemi a pomáhaš tým, čo určite raz zničia teba Žiješ vo svete kde sa láska stratila, kde neexistujú žiadne zábrany Vidíš zlo a cítiš sa byť stratená bez viery a nádejí Zavri oči svet sa točí ďalej na to zlé vždy nemysli zavri oči svet sa točí ďalej a všetko ostatné sú len nezmysly Násobíš ticho vlastným mlčaním stojíš v slepej uličke a nevieš čo s tým všetko zdá sa zrazu ako v inom storočí niekto zhasol hviezdy a svet sa zdá byť nemožný Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet Uprostred klamstva strácam vlastnú tvár Viem že sa zajtra oklamem zas Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet keď ich medzi nami niet niet ...
Dívaš sa na hviezdy a snívaš, že sa aj ty raz dostaneš do neba Pritom kľačíš na zemi a pomáhaš tým, čo určite raz zničia teba Žiješ vo svete kde sa láska stratila, kde neexistujú žiadne zábrany Vidíš zlo a cítiš sa byť stratená bez viery a nádejí Zavri oči svet sa točí ďalej na to zlé vždy nemysli zavri oči svet sa točí ďalej a všetko ostatné sú len nezmysly Násobíš ticho vlastným mlčaním stojíš v slepej uličke a nevieš čo s tým všetko zdá sa zrazu ako v inom storočí niekto zhasol hviezdy a svet sa zdá byť nemožný Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet Uprostred klamstva strácam vlastnú tvár Viem že sa zajtra oklamem zas Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet keď ich medzi nami niet niet ...... Collapse
Please wait...