Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
To Marian No cav jasne ze som to bol ja hehejjj.Ja som domov vypadol o 12.00. inac jak sa mas.Zatim ahOi!
To Marian No cav jasne ze som to bol ja hehejjj.Ja som domov vypadol o 12.00. inac jak sa mas.Zatim ahOi!... Collapse
