Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 22. augusta 2005 at 16:37
Pre Kyru: Gitarista? Ten sa smial v kuse...aj na konciku...je to smejko, neviem, že či dokaze byt niekedy nasraty. Spevak-sak nasilny nebol ani nic, takze tak, nemyslim, zeby si sa ho mala bat. Ja som sa pytal preto lebo mne sa v tom momente pacili velmi vase postoje. Ty si sa cudne zatvarila, a on stal tam trochu tak pripitý, nič nenormalné, ale v tom momente to mňa posobilo. komicky, ako z nejakeho filmu, neviem prečo. Aparatury mali dost, ale oni sli po nejakom dlhsom turne.Ludi zo Svidnika bolo malo, ale mne to az tak nevadilo, ja som sa bavil a to poriadne, a mohlo ich byt viac, no ja som vedel, ze nas bude malo. Mozno keby hrala Oi! kapela, tak by to bolo ine, ale fuck! vyprazany syr, vtedy by som zjedol, neviem, co...nespominaj, aj teraz som hladny :-). ZELEZNA KOLONA: Mam o nich nieco v nejakom zine, myslim, ze neexistuju uz, ale nesom isty doma popozeram. Neviem sa rozpamatat. este pozdravim Pekaca, len odvtedy som s nil nebol, takze tak...kurva doraz skola, tesis sa?
Pre Kyru: Gitarista? Ten sa smial v kuse...aj na konciku...je to smejko, neviem, že či dokaze byt niekedy nasraty. Spevak-sak nasilny nebol ani nic, takze tak, nemyslim, zeby si sa ho mala bat. Ja som sa pytal preto lebo mne sa v tom momente pacili velmi vase postoje. Ty si sa cudne zatvarila, a on stal tam trochu tak pripitý, nič nenormalné, ale v tom momente to mňa posobilo. komicky, ako z nejakeho filmu, neviem prečo. Aparatury mali dost, ale oni sli po nejakom dlhsom turne.Ludi zo Svidnika bolo malo, ale mne to az tak nevadilo, ja som sa bavil a to poriadne, a mohlo ich byt viac, no ja som vedel, ze nas bude malo. Mozno keby hrala Oi! kapela, tak by to bolo ine, ale fuck! vyprazany syr, vtedy by som zjedol, neviem, co...nespominaj, aj teraz som hladny :-). ZELEZNA KOLONA: Mam o nich nieco v nejakom zine, myslim, ze neexistuju uz, ale nesom isty doma popozeram. Neviem sa rozpamatat. este pozdravim Pekaca, len odvtedy som s nil nebol, takze tak...kurva doraz skola, tesis sa?... Collapse
Please wait...