Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Marianka :-))) zdrufff!!!...to je otazka ci sa tesim do skoly????myslim ze aj clovek co ma vidi prvy krat v zivote len pri pohlade na mna zisti ze nepatrim prave medzi tych "uceniachtivych" a ze mam celu pakaren(tak skolu nazyvam) v .......Taktiez sa netesim z toho dovodu ze som si zvykla vstavat minimalne o 10-tej a do skoly musim vstavat uz o 6-tej rano uha to bude masaker sa naspet naladit na stary rezim....ale hlavny dovod preco sa do pakarne netesim je ten ze ako sa blizi ten den tak sa aj blizi 17-ty september den kedy odchadza moj "muz" Janci spet do anglicka a uvidime sa az v decembri taze to bude na dlhsi cas na picu (myslim moi zivot tak dlho bez neho:-(((co uz ale ved nato su kamosi ne???...koncerty v BJ este urcite budu hovorila som s Filom uz milion krat chcel s koncertami skoncit ale nespravi to hehe...rozmysla ze zavola HT alebo Rozpor (co by potesilo svidnicku Oi bandu co???)...na Zeleznu kolonu sa ta pytam preto lebo u nas hrali v maji minuleho rocku a bola to fuckt supa!!! a chceli by sme aby znova dorazili!...my dufam doideme do SK na Zonu A ved u vas je furt sranda :-))) tak sa zatim maj krasne PS: uz netrpezlivo vyckavam na tu obalku s tvoim dielom hehe cmuuuuu K.
pre Marianka :-))) zdrufff!!!...to je otazka ci sa tesim do skoly????myslim ze aj clovek co ma vidi prvy krat v zivote len pri pohlade na mna zisti ze nepatrim prave medzi tych "uceniachtivych" a ze mam celu pakaren(tak skolu nazyvam) v .......Taktiez sa netesim z toho dovodu ze som si zvykla vstavat minimalne o 10-tej a do skoly musim vstavat uz o 6-tej rano uha to bude masaker sa naspet naladit na stary rezim....ale hlavny dovod preco sa do pakarne netesim je ten ze ako sa blizi ten den tak sa aj blizi 17-ty september den kedy odchadza moj "muz" Janci spet do anglicka a uvidime sa az v decembri taze to bude na dlhsi cas na picu (myslim moi zivot tak dlho bez neho:-(((co uz ale ved nato su kamosi ne???...koncerty v BJ este urcite budu hovorila som s Filom uz milion krat chcel s koncertami skoncit ale nespravi to hehe...rozmysla ze zavola HT alebo Rozpor (co by potesilo svidnicku Oi bandu co???)...na Zeleznu kolonu sa ta pytam preto lebo u nas hrali v maji minuleho rocku a bola to fuckt supa!!! a chceli by sme aby znova dorazili!...my dufam doideme do SK na Zonu A ved u vas je furt sranda :-))) tak sa zatim maj krasne PS: uz netrpezlivo vyckavam na tu obalku s tvoim dielom hehe cmuuuuu K.... Collapse
