Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: No keby dorazili ROZPOR, to by bolo popiči. Ako ja som počul od nich tri pesničky, ale čítal som o nich brutal veľa, a neviem ani o jednom človeku, žeby napísal, že koncert ROZPORU bol suchý, alebo dačo také. Inak aj myšlienka kapely je dobrá. A neviem o tom, žeby som s kapelou ROZPOR čítal niekedy nudný rozhovor. Inak na "muža" vydržíš, na koncerte si sa pekne o ňom zmienila, takže tak, vidno, že ho máš rada, tri mesiace zbehnú ako voda.Inak obálka príde, otázka minút, včera som dostal od Wagona CD, dnes som už niečo rozdal, no zin nie je nič moc, a myslím to úprimne, ale CD je šupa, aspoň mne sa páči. O ŽELEZNEJ KOLONE som nenašiel nič, ale pozriem do jedneho zoznamu, a ak tam bude tak napíšem v najbližšej dobe.
Pre Kyru: No keby dorazili ROZPOR, to by bolo popiči. Ako ja som počul od nich tri pesničky, ale čítal som o nich brutal veľa, a neviem ani o jednom človeku, žeby napísal, že koncert ROZPORU bol suchý, alebo dačo také. Inak aj myšlienka kapely je dobrá. A neviem o tom, žeby som s kapelou ROZPOR čítal niekedy nudný rozhovor. Inak na "muža" vydržíš, na koncerte si sa pekne o ňom zmienila, takže tak, vidno, že ho máš rada, tri mesiace zbehnú ako voda.Inak obálka príde, otázka minút, včera som dostal od Wagona CD, dnes som už niečo rozdal, no zin nie je nič moc, a myslím to úprimne, ale CD je šupa, aspoň mne sa páči. O ŽELEZNEJ KOLONE som nenašiel nič, ale pozriem do jedneho zoznamu, a ak tam bude tak napíšem v najbližšej dobe.... Collapse
