Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Miša: Ja takisto toy pistols, KONFLIKT pomenej, ZONU málo, ešte Načo Názov, Davovku to mam rád. No teraz v kuse počúvam BETON. Inak ešte mam rád Nonconformist, Attitude (nemám toho doma veľa od týchto kapiel, ale čo mám, popiči). Inak na net je neviem kedy teraz prídem, lebo nemám ani fuka, a cez prázdniny nemám pristup na net zadarmo, takže neviem, že či sa ešte teraz nájde dobra duša, a požičia mi peniaze. Dnes sa paru ľudí popýtam :-). Cez školský rok to bude lepšie. Dojdeš na Zonu do Svidníka???
Pre Miša: Ja takisto toy pistols, KONFLIKT pomenej, ZONU málo, ešte Načo Názov, Davovku to mam rád. No teraz v kuse počúvam BETON. Inak ešte mam rád Nonconformist, Attitude (nemám toho doma veľa od týchto kapiel, ale čo mám, popiči). Inak na net je neviem kedy teraz prídem, lebo nemám ani fuka, a cez prázdniny nemám pristup na net zadarmo, takže neviem, že či sa ešte teraz nájde dobra duša, a požičia mi peniaze. Dnes sa paru ľudí popýtam :-). Cez školský rok to bude lepšie. Dojdeš na Zonu do Svidníka???... Collapse
