Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 25. augusta 2005 at 13:32
Pre Dr.Martensa: Ťa zabijem. Nemal si ma v pondelok náhodou čakať na pomníku. Žeby kurva ti zajebať nedala :-), ti prajem. Inak už dojdi na net, a nevyhovaraj sa, že nemáš prachy. Bastard, asio aj tak to tu zbytočne píšem, lebo aj tak sa neukážeš, ale šak keď pojdeš do školy, tak ty sa tu ukážeš, a potom si to prečítaš. Ska-p :-)!!!
Pre Dr.Martensa: Ťa zabijem. Nemal si ma v pondelok náhodou čakať na pomníku. Žeby kurva ti zajebať nedala :-), ti prajem. Inak už dojdi na net, a nevyhovaraj sa, že nemáš prachy. Bastard, asio aj tak to tu zbytočne píšem, lebo aj tak sa neukážeš, ale šak keď pojdeš do školy, tak ty sa tu ukážeš, a potom si to prečítaš. Ska-p :-)!!!... Collapse
Please wait...