Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Marianka :-))) ahOOOiky...jeeee uz sa neviem dockat!!!podla mna bude ten zine fasa pretoze ta mam uz tak troxu prekuknuteho a tvoie nazory sa mi lubia a aj keby nabol vymakany jak Cerokyz tak co tam toho...sak kazdy dajako zacinat musi a postupne sa zlepsovat...nic neni hned perfektne staci na sebe makat a vysledky sa dostavia....:-)))aj tak robis neco pre scenu a to sa sakra ceni:-))) PROSIM povedz mi ako som sa o mOiom muzickovi zmienila ja si akosi nepametam ze by som ho pred tebou spomynala prosim povedz mi....maj sa zatial krasne a slobodne a dixx ze mi tak pomahas (zistit daco o Zeleznej) zatim papa cmuuuu K(yrus)
pre Marianka :-))) ahOOOiky...jeeee uz sa neviem dockat!!!podla mna bude ten zine fasa pretoze ta mam uz tak troxu prekuknuteho a tvoie nazory sa mi lubia a aj keby nabol vymakany jak Cerokyz tak co tam toho...sak kazdy dajako zacinat musi a postupne sa zlepsovat...nic neni hned perfektne staci na sebe makat a vysledky sa dostavia....:-)))aj tak robis neco pre scenu a to sa sakra ceni:-))) PROSIM povedz mi ako som sa o mOiom muzickovi zmienila ja si akosi nepametam ze by som ho pred tebou spomynala prosim povedz mi....maj sa zatial krasne a slobodne a dixx ze mi tak pomahas (zistit daco o Zeleznej) zatim papa cmuuuu K(yrus)... Collapse
