Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Nazdar chalani (hlavne krtko)! Nedojdete koncertovat do Trnavy alebo niekam do okolia? Ak by ste chceli pomohol by som vam (ak by to bolo v mojich silach). A doniesol by som absinth... :-)))
Nazdar chalani (hlavne krtko)! Nedojdete koncertovat do Trnavy alebo niekam do okolia? Ak by ste chceli pomohol by som vam (ak by to bolo v mojich silach). A doniesol by som absinth... :-)))... Collapse
