Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
koso wrote on 29. augusta 2005 at 10:17
Nazdar chalani (hlavne krtko)! Nedojdete koncertovat do Trnavy alebo niekam do okolia? Ak by ste chceli pomohol by som vam (ak by to bolo v mojich silach). A doniesol by som absinth... :-)))
Nazdar chalani (hlavne krtko)! Nedojdete koncertovat do Trnavy alebo niekam do okolia? Ak by ste chceli pomohol by som vam (ak by to bolo v mojich silach). A doniesol by som absinth... :-)))... Collapse
Please wait...