Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 31. augusta 2005 at 12:30
Pre Tomaša: Nazdar, dostal som tvoj e-mail, ale na adresu punk.2005@post.sk mi to neslo odoslat. Takze odpisujem tu: V Bj na jarmoku som nebol, ale to uz vies. Pocul som, ze bolo salene (prave bubo povedal), takze opat lutujem, ze som nebol, ako vzdy do pici s domacou diktaturou.Koncom septembra, pridem do Bj, a budem sa snazit na oslavu s koncertom Rock kafe.
Pre Tomaša: Nazdar, dostal som tvoj e-mail, ale na adresu punk.2005@post.sk mi to neslo odoslat. Takze odpisujem tu: V Bj na jarmoku som nebol, ale to uz vies. Pocul som, ze bolo salene (prave bubo povedal), takze opat lutujem, ze som nebol, ako vzdy do pici s domacou diktaturou.Koncom septembra, pridem do Bj, a budem sa snazit na oslavu s koncertom Rock kafe.... Collapse
Please wait...