Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mariana. On sa kus pomylil nemal to pisat ze som ........... lebo chapes ne?A ten mail co si mi tam pisal tok to urcite nebolo spravne lebo ja nemam nic urobene cez post urcite sa daco posralolo.Zatim
Pre Mariana. On sa kus pomylil nemal to pisat ze som ........... lebo chapes ne?A ten mail co si mi tam pisal tok to urcite nebolo spravne lebo ja nemam nic urobene cez post urcite sa daco posralolo.Zatim... Collapse
