Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Čvirika: No počul som niečo také, že si sa už vrátil? Dúfam, že tu nakukneš, dakedy, napíš što novoho, zážitky s leta??? Počul som o antifeste, aj o nejakom tom konflikte. Inak ako vlastne dopadol ten súd vtedy? Ty máš na také veci šťastie :-).
Pre Čvirika: No počul som niečo také, že si sa už vrátil? Dúfam, že tu nakukneš, dakedy, napíš što novoho, zážitky s leta??? Počul som o antifeste, aj o nejakom tom konflikte. Inak ako vlastne dopadol ten súd vtedy? Ty máš na také veci šťastie :-).... Collapse
