Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
čvirik wrote on 13. septembra 2005 at 12:18
pre Mariana: no nazdarek!no uz som doma asi dva tyzdne!na antifeste bolo supa. a mal som tam konflikt s nejakymi pleskami!boli to poliaci a vyvolavali cely fest len problemi! uz musim ist tak zatial cuuus
pre Mariana: no nazdarek!no uz som doma asi dva tyzdne!na antifeste bolo supa. a mal som tam konflikt s nejakymi pleskami!boli to poliaci a vyvolavali cely fest len problemi! uz musim ist tak zatial cuuus... Collapse
Please wait...