Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
AdA wrote on 24. septembra 2005 at 21:28
KRTKO CHCELA SOM SA OPYTAT CI NEBUDETE TERAZ NIEKEDY HRAT V BA PROSIM?LEBO VIEM ZE V MAJI STE HRALI ALE TO SOM PREMESKALA A ANI DO TEJ ZILINY CO BUDETE V OKTOBRI SA NECHYSTAM..TAK CO,NIECO BLIZSIE K BA SA NENAJDE?!DAKA ZA PRIPADNU ODPOVED.POLA MNA STE NAJLEPSI. VIVA LA RADICALA!
KRTKO CHCELA SOM SA OPYTAT CI NEBUDETE TERAZ NIEKEDY HRAT V BA PROSIM?LEBO VIEM ZE V MAJI STE HRALI ALE TO SOM PREMESKALA A ANI DO TEJ ZILINY CO BUDETE V OKTOBRI SA NECHYSTAM..TAK CO,NIECO BLIZSIE K BA SA NENAJDE?!DAKA ZA PRIPADNU ODPOVED.POLA MNA STE NAJLEPSI. VIVA LA RADICALA!... Collapse
Please wait...