Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Adu: Ahoj, do konca roka pravdepodobne v Blave ani okoli hrat nebudeme - smerujeme viac na vychod. Mozno buduci rok, to vsak teraz este neviem povedat... PS: Dik za komplimenty...
Pre Adu: Ahoj, do konca roka pravdepodobne v Blave ani okoli hrat nebudeme - smerujeme viac na vychod. Mozno buduci rok, to vsak teraz este neviem povedat... PS: Dik za komplimenty...... Collapse
