Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 25. septembra 2005 at 12:11
Pre Adu: Ahoj, do konca roka pravdepodobne v Blave ani okoli hrat nebudeme - smerujeme viac na vychod. Mozno buduci rok, to vsak teraz este neviem povedat... PS: Dik za komplimenty...
Pre Adu: Ahoj, do konca roka pravdepodobne v Blave ani okoli hrat nebudeme - smerujeme viac na vychod. Mozno buduci rok, to vsak teraz este neviem povedat... PS: Dik za komplimenty...... Collapse
Please wait...