Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 27. septembra 2005 at 13:56
Pre Dr.Martensa: V prvom rade ti Bubo odkazuje, ze sa mas Bubovi ozvat na jeho e-mail: bubo.cba@post.sk No ak ti mam pravdu povedat o koncerte sa mi rozpisovat nechce, lebo nic nestiham.Ale vcera som napisal report s koncertu, ktory vyjde v zine asi o pol roka. Ale v skratke sme to s Pekacom zhodnotili asi tak: vyborni ludia, vyborna zabava, pekne holky, vyborne pogo. Ja som este tvrdil ze ZONA zahrala pesnicky, ktore sa mne nepacili, ale Pekac pochvaloval. Jo a ze chcem zazit dalsi koncert. Inak to ze som sa bavil, si si asi vsimol. Neviem ci este niekto okrem mna cely den krajsie spevoreval?
Pre Dr.Martensa: V prvom rade ti Bubo odkazuje, ze sa mas Bubovi ozvat na jeho e-mail: bubo.cba@post.sk No ak ti mam pravdu povedat o koncerte sa mi rozpisovat nechce, lebo nic nestiham.Ale vcera som napisal report s koncertu, ktory vyjde v zine asi o pol roka. Ale v skratke sme to s Pekacom zhodnotili asi tak: vyborni ludia, vyborna zabava, pekne holky, vyborne pogo. Ja som este tvrdil ze ZONA zahrala pesnicky, ktore sa mne nepacili, ale Pekac pochvaloval. Jo a ze chcem zazit dalsi koncert. Inak to ze som sa bavil, si si asi vsimol. Neviem ci este niekto okrem mna cely den krajsie spevoreval?... Collapse
Please wait...