Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
ERDžO wrote on 30. septembra 2005 at 10:10
Pre Krtka. No cau no ta jak s tym koncertom v tom Becherove??? Pamatate ci ne?? Lebo minule ked som vam pisal tak ste mi odpisali ze teraz nemate cas tak sa vam mam ozvat niekedy teraz v oktobry no ta jak???????cau
Pre Krtka. No cau no ta jak s tym koncertom v tom Becherove??? Pamatate ci ne?? Lebo minule ked som vam pisal tak ste mi odpisali ze teraz nemate cas tak sa vam mam ozvat niekedy teraz v oktobry no ta jak???????cau... Collapse
Please wait...