Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 2: Včera som išiel za Bubom a spýtal som sa ho doslova, že či chceli byť na CD pre zin. Odpovedal: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!! Povedal to v tom slovazmysle, potom dodal, rozprávam za seba. Ešte pre doplnenie, s Bubom a druhým gitaristom Marošom som takmer KAŽDÝ deň, a nikdy nemali žiadnu pripomienku s tým, že sú na CD (to s spolu so zinom dostali ešte v čase letných prazdnín). Takže toľko. Bubovi malo vraj vadiť, že je na nahrávke zlá kvalita zvuku, a že ostatné kapely majú zvuk dobrý. Bubo povedal: NIE JE PODSTATNE AKA KVALITA JE U INYCH KAPELACH, KOPILACII PODOBNEHO TYPU JE KOPA. Takže toľko. Kto si chce overiť tieto slova, kontakt na Buba: bubo.cba@post.sk. Názor basáka Tibora nepoznám, lebo s ním v kontakte niesom. Čo sa týka Pekáča: Ten pičoval po mne, že som tu nahrávku tam dal. Včera som sa ho na to spýtal, a povedal mi to úprimne a s kľudom. No, ale keď som sa ho spýtal, že prečo nepovedal skôr, že na CD nechce ísť odpovedal mi:
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 2: Včera som išiel za Bubom a spýtal som sa ho doslova, že či chceli byť na CD pre zin. Odpovedal: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!! Povedal to v tom slovazmysle, potom dodal, rozprávam za seba. Ešte pre doplnenie, s Bubom a druhým gitaristom Marošom som takmer KAŽDÝ deň, a nikdy nemali žiadnu pripomienku s tým, že sú na CD (to s spolu so zinom dostali ešte v čase letných prazdnín). Takže toľko. Bubovi malo vraj vadiť, že je na nahrávke zlá kvalita zvuku, a že ostatné kapely majú zvuk dobrý. Bubo povedal: NIE JE PODSTATNE AKA KVALITA JE U INYCH KAPELACH, KOPILACII PODOBNEHO TYPU JE KOPA. Takže toľko. Kto si chce overiť tieto slova, kontakt na Buba: bubo.cba@post.sk. Názor basáka Tibora nepoznám, lebo s ním v kontakte niesom. Čo sa týka Pekáča: Ten pičoval po mne, že som tu nahrávku tam dal. Včera som sa ho na to spýtal, a povedal mi to úprimne a s kľudom. No, ale keď som sa ho spýtal, že prečo nepovedal skôr, že na CD nechce ísť odpovedal mi:... Collapse
