Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 3: JA SOM NEVEDEL, ŽE JE TO AŽ TAK NEKVALITNE. Tak toto môj problém nie je. Aby bolo jasné, ja som sa s Bubom dohodol vopred, a to, že sa kapela nedohodla medzi sebou nie je môj problém. Teraz si predstavte, že ak by som niečo od nejakej kapely potreboval, aby som sa to pýtal osobne každého člena kapely. Je to nezmysel. Takže tak to bolo celé. AKO SOM SA ROZHODOL TÚTO SITUÁCIU RIEŠIŤ: Hneď v nedeľu som poslal sms výrobcovi CD, aby prestal CD napaľovať, lebo časť sa ešte iba vyrába. Napadla mi alternatíva (ktorá s výrobcom nebola prediskutovaná), že zvyšné CD bude bez kapely C.B.A. Ale keďže v pondelok mi Bubo povedal, to čo mi povedal, a to: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!!, tak som výrobcovu hneď poslal sms nech v napaľovaní pokračuje. Čo sa týka Pekáča pre mňa je to už vyjasnené, trochu ma to mrzí, no nič seriem na, to dúfam, že sa nič také už nestane. Takže tu je vysvetlenie situácie, budem ho tu na net dávať, pravidelne dva týždne, aby bolo ľuďom jasné.
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 3: JA SOM NEVEDEL, ŽE JE TO AŽ TAK NEKVALITNE. Tak toto môj problém nie je. Aby bolo jasné, ja som sa s Bubom dohodol vopred, a to, že sa kapela nedohodla medzi sebou nie je môj problém. Teraz si predstavte, že ak by som niečo od nejakej kapely potreboval, aby som sa to pýtal osobne každého člena kapely. Je to nezmysel. Takže tak to bolo celé. AKO SOM SA ROZHODOL TÚTO SITUÁCIU RIEŠIŤ: Hneď v nedeľu som poslal sms výrobcovi CD, aby prestal CD napaľovať, lebo časť sa ešte iba vyrába. Napadla mi alternatíva (ktorá s výrobcom nebola prediskutovaná), že zvyšné CD bude bez kapely C.B.A. Ale keďže v pondelok mi Bubo povedal, to čo mi povedal, a to: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!!, tak som výrobcovu hneď poslal sms nech v napaľovaní pokračuje. Čo sa týka Pekáča pre mňa je to už vyjasnené, trochu ma to mrzí, no nič seriem na, to dúfam, že sa nič také už nestane. Takže tu je vysvetlenie situácie, budem ho tu na net dávať, pravidelne dva týždne, aby bolo ľuďom jasné.... Collapse
