Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
hi.Marian,ta jak vo VYSNEJ PISANEJ?haha Mira ti už asi hovorila že tam v lete ideme.Už sa tešim na tych jeden a pol fajčiarov čo tam mate.
hi.Marian,ta jak vo VYSNEJ PISANEJ?haha Mira ti už asi hovorila že tam v lete ideme.Už sa tešim na tych jeden a pol fajčiarov čo tam mate.... Collapse
