Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
GABBA wrote on 18. októbra 2005 at 12:43
hi.Marian,ta jak vo VYSNEJ PISANEJ?haha Mira ti už asi hovorila že tam v lete ideme.Už sa tešim na tych jeden a pol fajčiarov čo tam mate.
hi.Marian,ta jak vo VYSNEJ PISANEJ?haha Mira ti už asi hovorila že tam v lete ideme.Už sa tešim na tych jeden a pol fajčiarov čo tam mate.... Collapse
Please wait...